Knižní hity z Anahity

VŠECHNY KNIHY MŮŽETE OBJEDNÁVAT PŘES OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ NÍŽE NEBO NA EMAILU (u každé knihy kontakt přidán).


https://www.dankasarkova.cz

NOVINKA: Danka Šárková

Ukradené dětství Kamily 


Anotace: Když přijde na svět Kamila, všichni se radují, že je další človíček na světě. Jenže miminko se narodí do katolické rodiny, kde matka "zradila" snad vše, co je možné a čeká ji za to krutý trest. Kamile je ukradeno dětství a nikdo to nevidí. Ani kněz! Přežívá ze dne na den. Jakmile nabude plnoletosti, vystoupí z církve a utíká za hranice do daleké Asie. S batohem na zádech zjišťuje, že všude žijí lidé, kteří jsou ochotni ji pomoci a poznává, že existují i jiná náboženství. Najde nejen ztracenou víru v sebe, důstojnost a milujícího partnera? A jak dopadne ten, kdo jí i matce způsobil veliké šrámy na duši? Druhá část knihy se odehrává v Asii, po které autorka cestovala s batohem na zádech, a většina míst a událostí, které Kamilu potkají, zažila na vlastní kůži.

Cena 299Kč. Při objednání zde 269Kč

Objednávejte: info@anahitacz.cz

dankasarkova@email.czDanka Šárková - Příběhy na lehátko

Anotace

Osud, život, láska a nevěra jsou věčná témata, která nikdy neomrzí.

ŽIVOT se s námi mnohdy nemazlí, ale nakonec musíme najít sami sebe a jít po své cestě, i když bývá trnitá.

OSUD dokáže mít smysl pro humor, ale umí i zarmoutit. Jestli jste někdy měli pocit, že už nemůžete dál a jste na dně, nezoufejte. Má s vámi určitě nějaké plány.

LÁSKA by neměla v našem životě chybět, abychom se cítili opravdu šťastní. Hřeje u srdce a do duše vnáší klid. Někdy dokáže ale i zklamat...

NEVĚRA bohužel hýbe světem a dělá lásce společnost už od počátku věků. Co bývá důvodem a jaké z toho mohou vzejít důsledky?

Tato kniha nabízí řadu příběhů, které jsou určené nejen na "lehátko", a v nichž se jistě každý najde.

CENA: 199,-Kč

Předplatné ... 179,-Kč

www.dankasarkova.cz

Objednávejte: info@anahitacz.cz

dankasarkova@email.cz


500 Paleo receptů - Dana Carpender


Nejžhavější PALEO stravovací systém (známý také jako Caveman) je založený na evoluční  biologii a opírá se o lékařský výzkum. Na rozdíl od jiných diet, kde hrozí, že budete jíst chemicky upravené potraviny a umělá sladidla, je PALEO dieta založená na tom, co jedli naši předkové: maso a ryby, ořechy a semena, volně rostoucí ovoce a zeleninu.

Cena bez DPH: 408,18 Kč  Cena s DPH: 449,00 Kč

Objednávejte na emailu: info@anahitacz.cz

Autorka bestsellerů a královna nízko-sacharidového stravování Dana Carpender vás naučí, jak připravit PALEO snadno, rychle a neodolatelně lahodně.

V knize najdete 500 snadných PALEO receptů od předkrmů, přes hlavní jídla až k dezertům.

Cena bez DPH: 408,18 Kč  Cena s DPH: 449,00 Kč

Objednávejte na emailu: info@anahitacz.cz
Cena bez DPH: 408,18 Kč  449,00 KčObjednávejte na emailu: info@anahitacz.cz
500 veganských receptů-Celine Steenová, Joni Marie Newmanová

Šťavnaté recepty, které ohromí vaše chuťové pohárky.

Hledáte cestu, k větší pestrosti ve vaší veganské kuchyni? Možná nový typ muffinu pro ukojení chuti na sladké? Nebo snad těstoviny? Slaný koláč? Prostě recepty na zdravé veganské jídlo, které je plné uspokojující chuti.

500 veganských receptů vám nabízí výběr jídel z vašich oblíbených potravin a recepty odpovídající vaší tradici. Tato kniha je plná receptů, které jste marně hledali v nejrůznějších kuchařkách, a které se stanou hity vaší kuchyně po řadu příštích let.

Vegani i ti co se stravují tradičně mohou uspokojit své chuťové touhy díky zde nabízeným receptům. Najdete zde lahůdky z mezinárodní kuchyně, ale i exotické recepty z Indie, nebo Cajunské kuchyně. Zahřejí vás vynikající polévky, zasytí vydatná hlavní jídla, naučíte se péct chleba i hříšně lahodné dezerty.

Jednotlivé recepty jsou označeny praktickými piktogramy - Bez glutamátů, Nízkotučné, Neobsahuje sóju, Příprava do 30 minut ...

Díky knize 500 veganských receptů je zdravé stravování jednoduší a chutnější než kdykoli předtím!

Cena bez DPH: 408,18 Kč Cena s DPH: 449,00 Kč

Objednávejte na emailu: info@anahitacz.cz


Endometrióza a neplodnost - Bob Flaws

Mezi americkými a evropskými ženami nad dvacet je endometrióza hlavní příčinou neplodnosti.

Obecně je mezi ženami endometrióza nejobvyklejším důvodem neplodnosti hned po fibroidních nádorech.

Odhadem postihuje endometrióza 15 procent žen produktivního věku.

Počet mladých manželských párů, kterým se nepodařilo počít dítě, stoupl za posledních deset let z 15 procent na 18 - 20 procent.

Dr. Bruce Holbrook k tomu říká:

Čínská medicína umí vyléčit mnohem šetrnějšími metodami většinu nemocí, které západní medicína léčí operativně. Příkladem je akutní zánět slepého střeva, jehož léčba léčivými rostlinami je samozřejmostí. Dalším příkladem je endometrióza - už jen kvůli způsobu tradiční čínské léčby této nemoci by feministické hnutí na Západě mělo zahrnout do svého programu úsilí o přijetí jejích metod.

Tato kniha vysvětluje, proč počet případů endometriózy a neplodnosti v současné západní společnosti stoupá a popisuje, jak tradiční čínská medicína obě tato často související onemocnění diagnostikuje a léčí. Nejenže se zabývá profesionální čínskou léčbou těchto nemocí, ale obsahuje také oddíly týkající se prevence, stravování, cvičení a relaxačních terapií.

Každá žena trpící endometriózou nebo neplodností by měla zvážit alternativu léčby čínskou tradiční medicínou.

Tato kniha je napsána tak, aby přímo vám pomohla rozhodnout, zda čínská tradiční medicína je pro vás to pravé.

Cena bez DPH: 180,91 Kč  Cena s DPH: 199,00 Kč

Objednávejte na emailu: info@anahitacz.cz


Císařské tajemství zdraví a dlouhověkosti - Bob Flaws

Kniha CÍSAŘSKÉ TAJEMSTVÍ ZDRAVÍ A DLOUHOVĚKOSTI vychází ze starodávné čínské lékařské praxe YANG SHENG - značící komplexní péči o zdravý a dlouhý život.

- seznámíte se s tradičními lékařskými teoriemi týkající se dlouhověkosti a zdravého života

- poznáte důležité pojmy kterými jsou esence, energie qi a duch souhrnně nazývané Tři poklady.

- pochopíte důležitost dodržování pravidelného životního stylu, správného způsobu stravování...

- proniknete do starobylých znalostí o sexu, relaxaci, masážích, cvičení a strečinku

- dozvíte se o výhodách, které přináší cvičení Qi Gong, čínské bylinné medicíně i včasném léčení nemocí.

Veškeré informace jsou prezentovány jasným a srozumitelným způsobem. Kniha odráží hluboké autorovy znalosti tradiční čínské medicíny a současně respektuje zásady zdravého rozumu jež jsou jejím základem.

Cena bez DPH: 180,91 Kč   Cena s DPH: 199,00 Kč

Objednávejte na emailu: info@anahitacz.cz


Dětské zdraví - Bob Flaws

Praktický průvodce rodičů malých dětí tradiční čínskou medicínou (TČM).

Kniha je určena laikům a zahrnuje všechny nejběžnější dětské nemoci a jejich léčení tradiční čínskou medicínou. Začíná přehledem čínské lékařské teorie týkající se dětských nemocí a dále pak podrobně rozebírá třicetosm nejčastějších dětských zdravotních problémů v chronologickém pořadí na základě toho, kdy se u dětí začínají obvykle rozvíjet.


Cena bez DPH: 290,00 Kč  Cena s DPH: 319,00 Kč

Objednávejte na emailu: info@anahitacz.cz


Tao zdravého stravování - Bob Flaws

Kniha je vhodná nejen pro gurmány na čínskou kuchyni, ale zejména napomůže laikům rychle se v čínské kuchyni zorientovat a pochopit skladbu potravin s ohledem na jejich zdraví. Autor revolučním způsobem popisuje všechny běžné vitamíny, minerály a aminokyseliny tak, jako kdyby to byly tradiční čínské léky.. Součástí knihy jsou recepty čínské kuchyně.

Cena bez DPH: 271,82 Kč   Cena s DPH: 299,00 Kč

Objednávejte na emailu: info@anahitacz.cz


0rální sex - to nejlepší pro něj - Sonia Borg

OTŘESTE JEHO SVĚTEM V ZÁKLADECH!

Felace je zážitek, který zapojuje všechny smysly a rozechvěje jeho tělo od hlavy až k patám - pokud ho provádíte správně.

Orální sex - to nejlepší pro něj překonává knihu "Blow Job 101". Přináší vám techniky orálního sexu popsané krok za krokem a nápady, které pošlou vašeho milence do kolen, plus několika dalších ohromujících poloh.

Zatímco jiné knihy o orálním sexu vám přináší vybrané tipy a návody, Orální sex - to nejlepší pro něj nabízí neuvěřitelné scénáře, které dovedou vašeho milence k novým výšinám potěšení. Každý zážitek je založen na vzrušujících a kreativních technikách a pozicích. Naučíte se tajemství stimulace citlivých míst a prodlužování vzrušení, které povznáší orální sex z úžasného na nezapomenutelný.


Cena bez DPH: 408,18 Kč Cena s DPH: 449,00 Kč

Objednávejte na emailu: info@anahitacz.cz


Orální sex to nejlepší pro ni - Sonia Borg

OTŘESTE JEJÍM SVĚTEM V ZÁKLADECH!

Kunilingus je zážitek, který by měl oslovit všechny její smysly a rozechvět její tělo od hlavy k patě. Orální sex - to nejlepší pro ni vás seznámí s těmi nejúčinnějšími pohyby úst, unikátními polohami a málo známými erotogenními zónami a dá vám tipy na vzrušující předehru, abyste ji mohl vynést do dosud nepoznaných výšin orgasmu.

Najdete zde detailní scénáře pro jednotlivé typy kunilingu od romantického k perverznímu a od základního po pokročilý. Ať už hledáte nové techniky nebo zaručené prostředky, jak ji přivést k orgasmu (nebo dvěma... nebo třem), tento průvodce obsahuje všechno, co potřebujete vědět, abyste jí mohl dopřát úžasný orální sex.

Cena bez DPH: 408,18 Kč Cena s DPH: 449,00 Kč

Objednávejte na emailu: info@anahitacz.cz


Léčivá láska - Mantak Chia

Tato kniha uvádí prostředky ke zlepšení vašeho zdraví, abyste překonali nevyváženosti ve vašem systému a nabyli velmi užitečnou sexuální zkušenost. Obsahuje množství návodů a cvičení k nastolení duchovní a tělesné harmonie sepsaná Mistrem Mantak Chia (tvůrce systému Léčivé Tao) na základě jeho mnohaletého studia klasických taoistických spisů, čínské tradiční medicíny a bojových umění.

Tato kniha není v produkci nakladatelství Anahita, ale můžeme vám ji prodat.

Cena bez DPH: 165,79 Kč Cena s DPH: 189,00 Kč

Objednávejte na emailu: info@anahitacz.cz


Léčivá láska II - Mantak Chia

Kniha uvádí další prostředky ke zlepšení vašeho zdraví, abyste překonali nevyváženosti ve vašem systému a nabyli velmi užitečnou sexuální zkušenost.

Cena bez DPH: 165,79 Kč Cena s DPH: 189,00 Kč

Objednávejte na emailu: info@anahitacz.cz


Jak žít naplno - Arnold Bennet

Kniha srozumitelným způsobem odpovídá na věčný lidský problém s nedostatkem času. Kniha nabízí snadno následovatelný návod k plnému využití času běžného dne a tím nás vede ke splnění našich životních snů a přání.

Cena bez DPH: 135,46 Kč Cena s DPH: 149,00 Kč

Objednávejte na emailu: info@anahitacz.cz


Já jsme latte, ty jsi cappuccino - Damrong Pinkoon

Já jsem Latte, ty jsi Cappucino je vtipným zůsobem napsaná typologie, která vám pomůže pochopit sami sebe i ostatní. Lidský život přirovnává k šálku kávy s různými ingrediencemi. Aby byla káva lahodná, musí během přípravy projít řadou procedur. Také člověk musí projít nejrůznějšími životními etapami, aby došel moudrosti a osobní zralosti.

Cena bez DPH: 180,91 Kč Cena s DPH: 199,00 Kč

Objednávejte na emailu: info@anahitacz.cz


Tři plus jedna - Danka Šárková

Tři plus jedna - to jsou dohromady čtyři ženy po čtyřicítce, které se snaží uplatnit v poli pracovním, být matkami svým dospívajícím dětem a zároveň stále tápou v oblasti mezilidských vztahů. Hledají "opět" prince a lásku, i přestože se jim konečně podařilo postavit se na vlastní nohy a vydobýt si svobodu a dostat se z "nefunkčních" manželství, jak si doposud myslely.

Cena bez DPH: 226,36 Kč Cena s DPH: 249,00 Kč

Objednávejte na emailu: info@anahitacz.cz


Táňa: Jak se rodí jezdkyně- Kateřina Lipinská

Bílá kobylka Grácie má hříbě. Její jezdkyně Táňa netouží po ničem víc, než si malou kobylku odmala vychovat, obsednout a jezdit. Má tři roky na to, aby nasbírala dostatek zkušeností pro práci s mladým koněm, jenomže vůbec nepočítá s tím, že všechno se ještě zkomplikuje... s oběma klisnami se bude muset rozloučit a ze zdánlivě nevinné krádeže ve stáji se vyklube nebezpečná detektivka. V průběhu času se z obyčejné dívky milující koně stává zkušená a citlivá "koňařka". Bude to ale stačit k tomu, aby získala zpět obě milované klisny?Součástí knihy jsou i otázky, kde si můžete ověřit, jak zkušenými "koňaři" jste vy.

Cena bez DPH: 180,91 Kč Cena s DPH: 199,00 Kč

Objednávejte na emailu: info@anahitacz.cz


Vdané - Ivana Havranová

Slovenský bestseller autorky Ivany Havranové je na českém trhu od června 2013

Vstupte do světa vdaných žen, který vám nabízí slovenské autorka. Její ruku vedl sám život a zachytila osudy kolem sebe. Výsledkem je mozaika příběhů o vztazích dvou lidí. Zkušená novinářka okořenila své příběhy humorem, svérázným pohledem a originálními novotvary. Při čtení příběhů se ve vás probudí sounáležitost - některé hrdinky budete litovat, jiné ženě budete závidět, další budete její osud přát a s některou se možná ztotožníte. Vztah dvou lidí je křehká rovnováha na rozhraní umění a nemožného a o tom píše Ivana Havranová.

Cena bez DPH: 180,91 Kč Cena s DPH: 199,00 Kč

Objednávejte na emailu: info@anahitacz.cz


Zloději času - Vítězslav Jareš

Mysteriózní příběhy ze starého Žižkova, kterými se jako červená nit táhne postava tajemného pána Vonka. Ten ztělesňuje peklo, láká zúčastněné ke hříchu, ale současně jim dává možnost nápravy. Záhadné a tajemné příběhy, neobvyklé situace a přesto tak důvěrně známé. A co vy? Nechali byste se zlákat?

Cena bez DPH: 180,91 Kč Cena s DPH: 199,00 Kč

Objednávejte na emailu: info@anahitacz.cz


Nezlomená osudem - Danka Šárková

Nadčasový román na stále aktuální téma.

Dvacet let života hrdinky Zuzany, která zjistí, že "zdravý" partnerský vztah na bázi patriarchální modelu muže živitele a ženy v domácnosti, je nefunkční. Pro klid v rodině je ochotná snášet domácí násilí až do dne, který jí změní celý život. Nabere sílu,odmítne se smířit s osudem, postupně nalézá odvahu svoji nelehkou situaci řešit a navzdory překážkám je odhodlaná vybojovat si svobodu.

Cena bez DPH: 173,04 Kč Cena s DPH: 199,00 Kč

Objednávejte na emailu: info@anahitacz.cz


Co se dnes hraje? Pohádky 21. století. Danka Šárková, Eva Boháčková


Kniha určená široké veřejnosti představuje klasický pohádkový žánr poněkud netradičním způsobem, a to prostřednictvím příběhů ze současnosti. Příběhy se šťastným koncem
jsou inspirované dvanácti dobře známými českými pohádkami
od Erbena a Němcové. Pohádky doplňují psychologické komentáře, v nichž najdete mnohdy překvapující paralely z našeho každodenního života.

Cena bez DPH: 180,91 Kč Cena s DPH: 199,00 Kč

Objednávejte na emailu: info@anahitacz.cz


Masáže koní - Jean Pierre Hourdebaigt

Dlouho očekávané aktualizované vydání dnes již klasické knihy Masáže koní od světoznámého odborníka Jean Pieerre Hougebaigta.

Toto plně revidované a aktualizované vydání obsahuje podrobné instrukce a více než 180 fotografií a diagramy pomáhající jezdcům a profesionálním chovatelům v použití masážních technik koní.

Tento podrobný průvodce obsahuje přesné informace o masážních pohybech, tlacích při masáži, správném rytmu a počtu masážních pohybů.

Kniha zahrnuje:

- úvod do anatomie koní, svalový a pohybový aparát

- praktické informace o protahování svalů a vodoléčbě

- zranění kloubů

- disfunkční svakové projevy a jejich kompenzace

- informace o druzích stresu jednotlivých disciplín a masážní techniky vhodné pro tyto situace

Masáž koně zvyšuje jeho výkon a kvalitu jeho života, zvyšuje svalovou pružnost a zkracuje rekonvalescenci po zranění. Mimo mnoha zdravotních výhod, které masáž koni přináší také posiluje pouto mezi koněm a jeho majitelem, trenérem, nebo chovatelem.

Pomocí těchto masážních technik se naučíte "vidět" rukama a dokážete vycítit oblasti, které vyžadují zvláštní péči.

Kniha Masáže koní je skutečně praktickým průvodcem specializovaným na ověřené masážní techniky přispívající ke zdraví a spokojenosti vašeho koně. Najdete zde více jak 200 fotografií a ilustrací, které vám pomohou se zvládnutím masážních technik.

Cena bez DPH: 263,64 Kč Cena s DPH: 319,00 Kč

Objednávejte na emailu: info@anahitacz.cz


Masáže psů - Jean Pierre Hourdebaigt

Jean Pieerre Hougebaigt světoznámý praktik psích a koňských masáží vás v této knize naučí jak správně přistupovat při masáži k vašemu psovi.

Masáží můžete vašeho psa zklidnit, připravit na sportovní výkon, pomoci mu při zranění nebo zmírnit jeho chronické bolesti.

Masážní techniky, vysvětlené v knize tímto uznávaným odborníkem se dokážete naučit tak dobře, že můžete prospět nejen zdraví svého psa, ale stát se i specialistou na masáže psů.

Toto nové vydání obsahuje více jak 100 ilustrací a 100 fotografií, naučí vás správné lokalizaci bodů se svalovým napětím, diagnóze potíží a postupům léčby. Pomocí této knihy zvládnete základy psí anatomie, a pohybového aparátu. Naučíte se správným masážním pohybům, získáte informace potřebné k řešení specifických zdravotních problémů vašeho psího přítele.

Kniha je zdrojem vynikajících informací nejen o psí anatomii, ale také návodem k řešení zdravotních problémů vašeho psa.

Prospěch z jejího obsahu budou mít jak soukromí majitelé psů, tak profesionálové.

Cena bez DPH: 308,18 Kč Cena s DPH: 339,00 Kč

Objednávejte na emailu: info@anahitacz.cz

Danka Šárková Víkend/Tajemno

Cena 239Kč:

Anotace

Zažijte atmosféru na horské boudě, kde si duch Kralois odpracovává svůj poslední pracovní víkend, nebo se vydejte s velitelským duchem na patologii. Jestli jste někdy měli pocit, že se vám stalo něco neuvěřitelného, po přečtení této knihy zjistíte, že nejste jediní. Existují duchové? Jsou mezi námi andělé? Autorka vám s nadhledem na tyto otázky "možná" odpoví v osmi příbězích.


Objednávejte na emailu: info@anahitacz.cz

Objednejte si vaše knihy objednávkový formulář: