Lidé čtěte!

Nové knihy v roce 2012

17.05.2012 08:29

Do konce roku 2012 VYJDOU  tyto knihy z nakladatelství Anahita:

 

 

Na pultech se objeví další kniha z ediční řady ZDRAVÍ:

 

Masáže koní – Praktický průvodce   Jean Pierre Hourdebaigt

 

Kniha Masáže koní je praktickým průvodcem, který je specializovaný na ověřené masážní techniky přispívající ke zdraví a spokojenosti vašeho koně.
Toto vydání bude obsahovat podrobné instrukce a více než 180 fotografií a diagramy pomáhající jezdcům a profesionálním chovatelům v použití masážních technik koní.


Více zde

 

Dále vyjdou dvě odborné knihy z oblasti sexu, které jsem zařadili též do edice ZDRAVÍ:

Sonia Borg PH.D., M.A - Orální sex – To nejlepší pro ni

 

Sonia Borg PH.D., M.A - Orální sex – To nejlepší pro NĚHO

 


50 pozic a technik, kterým váš protějšek neodolá.
Dvě přelomové knihy o sexu, díky kterým překročíte hranici blaženosti, vedou oba partnery k převzetí iniciativy a maximálnímu potěšení ze sexu. Dr. Sonia Borg zde vytvořila dynamické scénáře, v nichž jak dárce, tak příjemce orálního sexu zažívají radost z objevování nového a prohlubují vzájemné propojení. Knihy podporují pozitivní náhled na sex.


Tento průvodce orálním sexem vás naučí všechny triky, které potřebujete, a měl by mít místo v nočním stolku každé ložnice.
Překvapte svého milence nebo milenku něčím novým a vzrušujícím!

 

 

Na podzim také vyjde kniha v edici ČÍNSKÁ MEDIÍCNA:
 

Bob Flaws - CÍSAŘSKÉ TAJEMSTVÍ ZDRAVÍ A DLOUHOVĚKOSTI

Autor vás v úvodu seznámí s tradičními lékařskými teoriemi týkající se dlouhověkosti, zdravého života i smrti.  Ty se zabývají především pojmy jako jsou esence, energie qi a duch souhrnně nazývané Tři poklady.

Podrobně se zabývá důležitostí dodržování pravidelného životního stylu, správného způsobu stravování, umírněnosti v sexu, odpočinkem a relaxací, masážemi, cvičením a strečinkem.

Dozvíte se o výhodách, které přináší cvičení Qi Gong, čínské bylinné medicíně i včasném léčení nemocí.

Veškeré informace jsou prezentovány jasným a srozumitelným způsobem. Kniha odráží hluboké autorovy znalosti tradiční čínské medicíny a současně respektuje zásady zdravého rozumu jež jsou jejím základem.  


Více zd

 

© 2011 Všechna práva vyhrazena. Vytvořeno službou Webnode E-shop