Lidé čtěte!

Masáže psů

16.05.2012 16:30
KONCEM KVĚTNA 2012 VYCHÁZÍ NOVÁ KNIHA:

 

 

 

Knihu Masáže psů od autora Jeane-Pierra HourdebaIgta si můžete objednat prostřednictvím e-shopu nebo ji můžete zakoupit u knihkupců.

 

JEANE- PIERRE HOURDEBAIGT -MASÁŽE PSŮ

                                           

Masáží můžete svého psího miláčka zklidnit, připravit na sportovní výkon, pomoci mu při zranění nebo zmírnit jeho chronické bolesti. Masážní techniky vysvětlené v této knize se dokážete naučit tak dobře, že můžete prospět nejen zdraví svého psa, ale stát se i vyhledávaným specialistou.

Kniha, která obsahuje více než dvě stovky ilustrací a fotografií, je zdrojem vynikajících informací o psím organismu i návodem k řešení specifických zdravotních problémů vašeho psa. Naučí vás správné lokalizaci bodů se svalovým napětím, diagnóze potíží a postupům léčby, správným masážním pohybům i základům psí anatomie a pohybového aparátu.

 

 

Prospěch z jejího obsahu budou mít jak soukromí majitelé psů, tak profesionálové.

Dlouhodobě se věnuji aktivnímu sportu s mými třemi šeltiemi. Především agility a obedience, což jsou opravdu náročné sporty. To, že jsem měla možnost naučit se správnému postupu při masáži psů, mi pomohlo s regenerací mých psů po sportovním výkonu, ale také nečekaně zlepšilo jejich výsledky. Za možnost získat informace z této knihy jsem velice vděčná.

Kate Robins

 

Denně chodím na dlouhé procházky se svou labradorkou Canndy. Postupem času se u ní začaly bohužel projevovat problémy s kyčelními klouby, což je u tohoto plemene velmi časté. K lítosti mé i mé psí kamarádky jsme museli procházky výrazně omezit. Hledal jsem řešení tohoto problému a kniha Masáže psů mě navedla, jak správně postižené oblasti promasírovat, čímž dochází k jejich regeneraci. Nyní můžeme opět vyrážet za dobrodružstvím.

 George Shepperd

 

Jako majitelce psího salonu mi  kniha pomohla rozšířit moji živnost o masáže psů. Autor v knize dokáže poradit jak odborníkům, tak laikům, jak mají pomoci od bolesti čtyřnohým členům rodiny.

Holly Torres

 

 

 

 

© 2011 Všechna práva vyhrazena. Vytvořeno službou Webnode E-shop