Lidé čtěte!

Naši autoři

 

Danka Šárková           

Narodila se v roce 1969 v Praze. Je externí redaktorkou několika českých tištěných i elektronických medií a pravidelně vede kurz tvůrčího a automatického psaní. V roce 2011 debutovala svým prvním románem Nezlomená osudem, který je sondou do nefunkčního partnerského vztahu. Poté následovala kniha příběhů ze života ve 21. století Co se dnes hraje? Pohádky 21. století.  V roce 2012 vydala knihu s kriminální zápletkou z období přechodu ze socialismu do kapitalismu Zašívaná panenka. Nyní píše román Nezlomené osudem, aneb přežily jsme rok 2012 (volné pokračování Nezlomené osudem), kde s nadhledem líčí osudy čtyř rozvedených žen, které chtějí být svobodné a zároveň hledají stále toho pravého.

Její životní motto je: „Netlač řeku, teče sama.“

 

 

Vítězslav Jareš

Vítězslav Jareš

 se narodil v roce 1969 v Praze. Vystudoval filmovou, rozhlasovou a televizní produkci. Pracoval několik let v Krátkém filmu Praha. Podílel se na natáčení seriálu Dobrodružství kriminalistiky. Poté založil reklamní agenturu, kde pracoval sedmnáct let. V literatuře debutoval v roce 2004 thrillerem Intrikáni z prostředí mafie a vysoké politiky. Za tuto prvotinu získal Výroční cenu nakladatelství Mladá fronta v kategorii původní česká próza. Na motivy knihy napsal Vítězslav Jareš scénář, který spolu s právy na zfilmování knihy Intrikáni odkoupila Česká televize. V roce 2006 vydal špionážní román Všichni proti všem a v roce 2007 absurdní satiru Dědeček. Následně se stal se členem týmu, který vyvíjel seriál Hasiči a spolupracoval na vývoji scénáře pro Kriminálku Anděl. V současnosti je autor na volné noze a věnuje se literatuře profesionálně. V nakladatelství Anahita vyšly příběhy Zloději času.  Nyní autor dokončuje román Plavba na hořké kostce cukru o zhoubném vlivu velkých peněz na přátelství a životní hodnoty a thriller Vor v zakoně ze zákulisí ruskojazyčného organizovaného zločinu. 

 

Sonia Borg

Dr. Sonia Borg získala své Ph.D. v oblasti lidské sexuality a vysokoškolský diplom v oblasti veřejného zdraví na Institute for The Advanced Study of Human Sexuality v San Franciscu a diplom v oblasti komunikace na San Francisco State University. Je certifikovanou klinickou sexuoložkou American College of Sexologists a členkou American Association of Sexuality Educators Counselors and Therapists (AASECT).

Sonia vystupovala v televizních i rozhlasových programech jako Discovery Channel Canada, Playboy Radio, Good Morning San Diego a programech v KUSI v San Diegu. Díky svému autentickému, dynamickému a podmanivému stylu je vyhledávanou přednášející, lektorkou, autorkou a sexuální odbornicí.

Autorka řady knih o zdravých exuálních vztazích. V nakladatelství Anahita vyšlo: Orální sex - to nejlepší pro ni, Orální sex - to nejlepší pro něj.

 

Jean Pierre Hourdebaigt

se narodil na jihozapadě Francie. V roce 1981 odešel do Kanady, kde o dva roky později dokončil studia na Canadian College of Massage & Hydrotherapy. Od te doby pracuje jako masažni terapeut s řadou světovych sportovců, a to i ze zviřeci řiše. V současne doběžije na Floridě. V našem nakladatelství mu vyšly dvě vynikající knihy Masáže psů a Masáže koní.

 

 

 

 

 

© 2011 Všechna práva vyhrazena. Vytvořeno službou Webnode E-shop